Problémy v těhotenství | Kompletní průvodce

Těhotenství je nejkrásnější období ženy. Říkali ti, kteří asi nezažili objímání záchodové mísy, bolest zad, při které se nemůžou téměř hnout a nohy jako konve. To je bohužel občas realita. Tento průvodce vám nad problémy v těhotenství pomůže vyzrát. Nebo je aspoň zmírnit.

Jaké problémy mě mohou potkat v těhotenství?

Ne všechny se cítíme skvěle. Někdy bohužel těhotenství doprovází i jiné doprovodné jevy, které těhotenství můžou dost znepříjemnit. A v těchto článcích se dozvíte, co se s nimi dá dělat.

Zářivá pleť v těhotenství? Kéžby.

V těhotenství se nám často hormony doslova zblázní. Ani se nestihneme pořádně radovat a už nám stihnou vyskákat pupínky nebo pigmentové skvrny. A co teprve strie na napínající se kůži na bříšku? Ne všechny máme štěstí na tu známou těhotenskou záři. Ale s několika tipy aspoň budeme vědět, jak kožní problémy zmírnit nebo je zcela eliminovat. Krásnou pleť můžeme mít i v těhotenství. Chce to jen správnou péči.

Strašák jménem těhotenská cukrovka

Dá se těhotenské cukrovce předejít? A co když jí už máte? Co jíst, nejíst, jak je to s ranní glykémii? Dá se mlsat při těhotenské cukrovce? Na vše najdete odpovědi v kompletním průvodci těhotenskou cukrovkou.